Данас је планинарско-еколошки клуб “Гора” из Крагујевца освојио Штубеј, највиши врх Хомољских планина. При самом доласку наши пријатељи из Крагујевца су обишли пећину Равништарка одакле су се упутили ка Штубеју, а затим су препешачили до пећине Церемошња и након обиласка нашег другог спелеолошког драгуља одморили се у тамошњем ресторану.Вратили су се у Крагујевац пуни утисака, а ми смо ту да им пожелимо добродошлицу и следећи пут!

ПРОГРАМ 58. СМОТРЕ НАРОДНОГ СТВАРАЛАШТВА „ХОМОЉСКИ МОТИВИ“
Уторак, 5. мај 2026. године 19.00 часова – 24. БРАНИЧЕВСКА ПАЛЕТА Колективна изложба уметника Браничевског округа Градска галерија Кучево Среда, 27. мај 2026. године 20.30
