28. ФЕСТЕФ – ПРОГРАМ

Plakat 28 FESTEF

ПОНЕДЕЉАК 15.07.2019.

17.00 – ПАНОРАМА (95.17 мин.)

Завичајна галерија Центра за културу Кучево

  • КОРИДА, Зоран Пејичић, БиХ, 21.56 / 2017
  • ЗВУЦИ СА СЕМЕТЕША – ЕТНОМУЗИКОЛОШКО ИСТРАЖИВАЊЕ ДАНИЦЕ КРСТИЋ, Миле Јаснић, СРБИЈА, 32.58 / 2017
  • “ЧИТУЉА”, БЕЛЕЖНИЦА КОЈА ЧУВА СЕЋАЊЕ НА ПОРОДИЧНО СТАБЛО, Наталија Видић, СРБИЈА, 2.00 / 2018
  • ЂЕЛО ВЈЕРЕ И ЉУБАВИ, Мира Лолић Мочевић, БиХ, 20.56 / 2018
  • ПРОИЗВОДЊА КАЈМАКА, Снежана Шапоњић Ашанин, СРБИЈА, 17.27 / 2017

20.00 – ОТВАРАЊЕ (94.54 мин.)

Завичајна галерија Центра за културу Кучево

  • ХОМОЉСКИ РОГ, Александра Марковић, СРБИЈА, 6.10 / 2018
  • ЖРВАЊ, Гулзат Егембердијева, НЕМАЧКА, 51.00 / 2017
  • ИГРАНКА ЗА ПОКОЈНОГ ЕМИЛИЈАНА, Предраг Тодоровић, СРБИЈА, 30.00 / 2019
  • КАРТОЛИНЕ – Момјан, Игор Безиновић, ХРВАТСКА, 4.32 / 2019
  • ВЕШТИЧЈИ РЕЗ, Радомирка Сиљаноски, СРБИЈА, 3.12 / 2015,АМАТЕР

 

УТОРАК 16.07.2019.

21.00 – ПРОГРАМ ФИЛМОВА (132.59 мин.)

Плато испред поште у Кучеву

  • ПУТ НАРОДНЕ НОШЊЕ, Мирослав Животић, Јована Дишић, СРБИЈА, 15.20 / 2018
  • МУДРОСТ ПЛАНИНА, Даан Јонгблут, ХОЛАНДИЈА, 40.00 / 2017
  • ВЕРТЕП У СРЕМУ, Јелена Јовчић, СРБИЈА, 21.00 / 2018
  • ПРЕВОДИ, Тине Зенер, ГРЕНЛАНД, ДАНСКА, НЕМАЧКА, 20.20 / 2018
  • КАРТОЛИНЕ – Штригова, Ивана Пипал, ХРВАТСКА, 4.19 / 2019
  • У ДОЛОВИМА РАВНИЦЕ, Бојан Војнов, СРБИЈА, 16.00 / 2017
  • НЕКОМ СВОМЕ, Сеад Шаботић, ЦРНА ГОРА, 16.00 / 2019

 

СРЕДА 17.07.2019.

21.00 – ПРОГРАМ ФИЛМОВА (133.02 мин.)

Плато испред поште у Кучеву

  • БИСТРИЧКЕ ВОДЕНИЦЕ, Новица Савић, СРБИЈА, 3.50 / 2019
  • У ИМЕ…, Ерлини Кардани, НОРВЕШКА, 54.00 / 2017
  • СЕОСКА СЛАВА, Снежана Шапоњић Ашанин, СРБИЈА, 24.02 / 2018
  • ТРАГОВИМА НАШИХ ПРЕДАКА, Лука Клапан, ХРВАТСКА, 30.00 / 2017
  • ВЕЛИКИ ПЕТАК У КРСТАТОЈ ЏАМИЈИ, Слађан Стојановић, СРБИЈА, 16.00 / 2019
  • СЕКАР АРУМ – ИСКИВАЊЕ ЈАВАНСКОГ ГАМЕЛАНА, Маурице Гуннинг, ИРСКА, 5.10 / 2017

 

ЧЕТВРТАК 18.07.2019.

21.00 – ПРОГРАМ ФИЛМОВА (133.41 мин.)

Плато испред поште у Кучеву

  • РУСАЉКЕ, Александра Марковић, СРБИЈА, 6.27 / 2018
  • СУСРЕТ, Реза Маџлеси, ИРАН, 29.37 / 2017
  • ЛУ-ЛУ-ЛУ-ЛУ, Предраг Тодоровић, СРБИЈА, 24.00 / 2019
  • О МЕСЕЦУ, ЛУНИ И ЊИХОВИМ ОДБЛЕСЦИМА, ИванаВогринц Видали, СЛОВЕНИЈА, 21.00 / 2018
  • У ПОТРАЗИ ЗА ЗЕМЉОМ БЕЗ ЗЛА, Ана Асаведо, БРАЗИЛ, 15.00 / 2017
  • ВАТРА ЗА МРТВЕ, Миљана Вуковић, СРБИЈА, 8.37 / 2019
  • ЦУРА ! Даниел Субервиола, ШВЕДСКА, ШПАНИЈА, 29.00 / 2018

 

ПЕТАК 19.07.2019.

14.00 – ЕТНОМОБИЛ, етнолошки дечјифилмови

Завичајна галерија Центра закултуру Кучево

17.00 ПРОГРАМ ФИЛМОВА (92.25 мин.)

Завичајна галерија Центра за културуКучево

  • АКО МЕ ПРИМАШ ЗА БРАТА, ЈА ТЕБЕ ПРИМАМ…, Светлана Миљанић, СРБИЈА, 30.00 / 2018
  • ФАЛА МАЈЦИ НА ДИВОЈЦИ, Давор Борић, ХРВАТСКА, 29.31 / 2018
  • ПУТ ЈЕДНЕ НИТИ, Небојша Илић Илке, СРБИЈА, 14.39 / 2017
  • ПАНЦУЛА: КАКО ПЛЕШЕМО, Јури Баденхорст, ЈУЖНА АФРИКА, 6.55 / 2017
  • ХОМОЉСКИ ЗМАЈ, Јасна Јанковић, СРБИЈА, 11.20 / 2019

20.00 ЗАТВАРАЊЕ, ДОДЕЛА НАГРАДА,

приказивање победничког филма

Завичајна галерија Центра за културу Кучево

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn